




Лавка реабілітаційна для витягування MTB-009
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика:
- Лава для витягування (регульована) – дієвий тренажер, на якому виконується безліч вправ, спрямованих на витягування хребта, позбавлення від хвороб спини та ущемлених нервів. Поки спина приємно розтягується, м'язи під час тренування одержують необхідне навантаження і наводяться в тонус.
- Характеристики: 1895х880х1581 мм
- Вага 51 кг
- Ширина дошки: 45 см.
- Довжина: 140 см.
- Металева стійка регулюється під будь-який кут нахилу.
- Обшивка дошки та валиків: шкіра.
- Виробництво: Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гімнастична лава |
| Призначення | Професійне |
| Конструкція | Розбірна |
| Система навантаження | Власна вага |
| Вага | 51 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 40 см |
- Ціна: 23 000 ₴
