


Вуличний тренажер жим ногами - розгинач стегна SL-148
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика:
- Вуличний тренажер "Жим ногами — розгинач стегна" є багатофункціональним тренажером, що складається з 2 незалежних тренажерів для занять із власною вагою людини.
- Під час жимання ногами, у момент згинання-розгинання ніг, імітації присідань, здійснюється зміцнення сідниць, крадрицепс і біцепс стегна.
- Стійки, що несуться — металеві труби ø102х3 мм, підставка з металу 10 мм (кріпиться до закладної), пластикові заглушки на всіх болтових з'єднаннях, гумові ручки, вологостійка фанера.
- Тренажер може бути пофарбований у будь-який колір — за бажанням замовника.
- Гарантія: 12 місяців.
- Комплектація: тренажер, закладна, метиз для кріплення до закладної, паспорт зі встановлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вуличний тренажер |
| М'язи, що тренуються | Ноги |
| Вага | 84 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 182 см |
| Ширина | 53 см |
| Висота | 142 см |
- Ціна: 23 500 ₴
