




Вуличний тренажер жим ногами - м'язи стегна SL-156
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика:
- Вуличний тренажер "Жим ногами - м'язи стегна" забезпечує комплексне тренування, як-от біцепс стегна та квадрицепс.
- Ця модель тренажера є подвійною і складається з двох незалежних тренажерів.
- Стійки, що несуться — металеві труби ø102х3 мм, підставка з металу 10 мм (кріпиться до закладної), пластикові заглушки на всіх болтових з'єднаннях, гумові ручки, вологостійка фанера.
- Тренажер може бути пофарбований у будь-який колір — за бажанням замовника.
- Гарантія: 12 місяців.
- Комплектація: тренажер, закладна, метиз для кріплення до закладної, паспорт зі встановлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вуличний тренажер |
| М'язи, що тренуються | Ноги |
| Вага | 106 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 150 см |
- Ціна: 24 500 ₴
