


Вуличний тренажер жим ногами горизонтальний - маятник SL-125
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика:
- Вуличний тренажер маятник — жим ногами — це комбінований тренажер для вулиці, який тренує стегна, квадрицепс великі ягідні м'язи, біцепс стегна (двоголовий м'яз стегна) та інші.
- Тренажер може бути пофарбований у будь-який колір — за бажанням замовника.
- Гарантія: 12 місяців.
- Комплектація: тренажер, закладна, метиз для кріплення до закладної, паспорт зі встановлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вуличний тренажер |
| М'язи, що тренуються | Ноги, Прес |
| Вага | 92 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 142 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 149 см |
- Ціна: 18 000 ₴
