ПРОФ
-8%


Силова рама для присідань з турніком Качай Залізо-117.1 Стійки, лавки для жиму і присідань
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Характеристика:
- Рама (стійка) для присідань призначена для присідань та жиму штанги стоячи.
- Максимальна вага атлета - до 200 кг. та штанги до 600 кг.
- За стандартом виготовляємо під диски з посадковим діаметром 50 мм, але можливо також виготовити діаметр під 32 та 26 мм.
- Профіль 60х60х2; 60х40х2 мм
- Вага 114 кг
- Довжина 120 см
- Ширина 160 см
- Висота 220.1 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Максимальне навантаження | 600 кг |
| Вага | 114 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 160 см |
| Висота | 220.1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Силова рама для присідань з турніком Качай Залізо-117.1 Стійки, лави для жиму та присідань |
- Ціна: 38 500 ₴
