ПРОФ






Шейпер для пресу професійний Качай Залізо-140 Тренажери для преса, гіперекстензії
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Характеристика:
- Колір фарбування - на вибір клієнта.
- Колір м'яких частин - на вибір клієнта.
- Вага 42 кг
- Довжина 130.5 см
- Ширина 61 см
- Довжина 96 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага | 42 кг |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип | Тренажер для преса |
| Система навантаження | Власна вага |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130.5 см |
| Ширина | 61 см |
| Висота | 96 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шейпер для преса професійний Качай Залізо-140 Тренажери для преса, гіперексенція |
- Ціна: 26 500 ₴
