ПРОФ
-5%










Силова рама для присідань Качай Залізо-117 Стійки, лавки для жиму і присідань
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Характеристика:
- Рама (стійка) для присідань призначена для присідань та жиму штанги стоячи.
- Розміри у зібраному вигляді:1376*1646*2111 мм.
- Загальна вага: 107 кг.
- Максимальна вага атлета - до 200 кг. та штанги до 600 кг.
- За стандартом виготовляємо під диски з посадковим діаметром 50 мм, але можливо також виготовити діаметр під 32 та 26 мм.
- Профіль 60х60х2; 60х40х2 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Вага | 114 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 137.6 см |
| Ширина | 164.6 см |
| Висота | 211.1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Силова рама для присідань Качай Залізо-117 Стійки, лави для жиму та присідань |
- Ціна: 40 000 ₴
