Новинка
-8%


Стінка шведська дерев'яна професійна Качай Залізо SW-100
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика:
- Шведська стінка — це екологічно чистий продукт, що виготовляється із соснового сухого дерева, який для уникнення подряпин, покриваємо прозорим лаком.
- Перемички виготовляємо тільки в овальній формі, щоб вони не прокручувалися й було зручно для дитячих рук.
- Кріпиться до стіни (крім гіпсокартонової) на анкера.
- Комплекс має сертифікат якості та відповідає всім нормам.
- Максимальна вага користувача: 120кг.
- Висота: 242,2 см
- Ширина: 69,1 см
- Довжина: 120 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Шведська стінка |
| Матеріал | Дерево |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Вага | 37 кг |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 69.1 см |
| Висота | 242.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Стінка шведська дерев'яна професійна Качай Залізо SW-100 |
- Ціна: 11 500 ₴
