Професійний








Римський стул професійний Качай Залізо-112
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика:
- Римський стілець потрібен для тренувань м'язів черевного пресу.
- Розміри у зібраному вигляді: 1355*616*1180 мм.
- Загальна вага: 38 кг
- Максимальна вага спортсмена – до 200 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лава для преса |
| Призначення | Професійне |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Система навантаження | Власна вага |
| Вага | 38 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135.5 см |
| Ширина | 61.6 см |
| Висота | 118 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Римський стілець профсерія Качай Залізо-112 |
- Ціна: 14 500 ₴
