-13%










Бігова доріжка електрична Trex Sport TX-700TM RUNVO чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Потужність: 2 к.с.
- Діапазон швидкостей: 1-16 км/г
- Розміри у розкладеному стані: 135,5x69,5x134см (ВхШхД)
- Розміри у складеному стані: 70x69,5x134см (ВхШхД)
- Ширина полотна: 42см
- Довжина полотна: 127см
- Живлення: мережеве 230 В
- Вага нетто: 42,85 кг
- Вага брутто: 49,65 кг
- Кут нахилу: 3 рівні (-3°, -2°, -1°)
- Тренувальні програми: 15
- Основні функції комп'ютера: швидкий старт, режим зворотного відліку, попередньо встановлені програми, вимірювання пульсу, вимірювання жирової тканини, підключення через Bluetooth, тренування з додатком Fit Show
- Додаткові особливості: магнітний ключ безпеки, тримач для планшета/телефону, тримач для пляшки, можливість складання, транспортувальні ролики, регульований кут нахилу дисплея, клавіші швидкого доступу на ручках
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trex Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 127 см |
| Ширина полотна | 42 см |
| Максимальний кут нахилу | 3 ° |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Підставка для аксесуарів |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135.5 см |
| Ширина | 69.5 см |
| Висота | 134 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична Trex Sport TX-700TM RUNVO Бігові доріжки |
- Ціна: 25 500 ₴





