-13%










Бігова доріжка електрична Trex Sport TX-500TM PULSO
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Максимальне навантаження: 110 кг
- Потужність: 1,5 к.с.
- Діапазон швидкостей: 0,8-12 км/г
- Розміри у розкладеному стані: 130x61x108см (ДхШхВ)
- Розміри у складеному стані: 47x61x129см (ДхШхВ)
- Ширина бігового полотна: 40,5см
- Довжина бігового полотна: 110см
- Живлення: мережеве 230 В
- Вага нетто: 27 кг
- Вага брутто: 31,1 кг
- Кут нахилу: 2 (-2°, 0°)
- Тренувальні програми: 12
- Основні функції комп'ютера: швидкий старт, режим зворотного відліку, попередньо встановлені програми, вимірювання пульсу, вимірювання жирової тканини, підключення через Bluetooth, тренування з додатком Fit Show
- Додаткові особливості: магнітний ключ безпеки, тримач для планшета/телефону, тримач для пляшки, можливість складання, транспортувальні ролики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trex Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 110 см |
| Ширина полотна | 40.5 см |
| Максимальний кут нахилу | 2 ° |
| Особливості | Підставка для аксесуарів, Транспортувальні ролики |
| Вага | 33 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 61 см |
| Висота | 108 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Бігова доріжка електрична Trex Sport TX-500TM PULSO Бігові доріжки |
- Ціна: 19 900 ₴





