-13%










Кронштейн настінний для скакалок і петель Zelart 9594
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика:
- Габаритні розміри: 60x21x10см
- Матеріал: метал
- Призначення: для підвішування скакалок і петель
- Кронштейн виготовлений із міцного металу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Кронштейн настінний для скакалок і петель Zelart 9594 |
| Тип | Універсальна стійка |
| Конструкція | Горизонтальна |
- Ціна: 3 300 ₴





