Топ
-13%










Ручка для тяги в низ 33 см Zelart 9633
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика:
- Матеріал: сталь.
- Покриття: полівінілхлорид (PVC).
- Розмір: 33х12х1 см.
- Призначення: для виконання тягових вправ на блоковому тренажері.
- Виготовлена зі сталі та покрита полівінілхлоридом.
- Ручку можна зручно захопити завдяки спеціальним отворам для великих пальців.
- Відстань між руками під час виконання тяги з таким аксесуаром не перевищує 33 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручка для тяги |
| Матеріал | Сталь |
| Тип ручки | Відкрита |
| Особливості | Прогумовані ручки |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 34.6 см |
| Ширина | 16 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Ручка для тяги в низ 33 см Zelart 9633 Комплектуючі та аксесуари для тренажерів |
- Ціна: 1 100 ₴





