Новинка
-13%










Силова станція Hop-Sport 1044 Силові тренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силова станція Hop-Sport 1044 Силові тренажери
Основні характеристики:
- Бренд: Hop-Sport
- Призначення: для домашнього використання
- Вага: 105 кг
- Конструкція: сталева конструкція, оцинковане покриття, порошкова фарба
- Вага вантажних стеків: 66 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Розміри: 145 х 115,5 х 203 см (ДхШхВ)
- Розмір сидіння: 25 х 35 см
- Розмір спинки: 40 х 66,5 см
- Комплект вантажних стеків: 12 х 5,5 кг
- Тренажер для груди: 70 см
- Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 105 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 203 см |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 115.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Призначення | Для м'язів грудей, для м'язів ніг, для м'язів плечей, для м'язів преса, для м'язів рук, для м'язів спини, для м'язів сідниць, багатофункціональні |
| Тип | Силова станція |
| Тип | Мультистанції |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=8t2XsaE03jA |
| Розміри | 145x115,5x203 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип навантаження | Вантажівні, на вільних вагах |
- Ціна: 28 300 ₴





