-13%










Силова рама Hop-Sport 1009 Силові тренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силова рама Hop-Sport 1009 Силові тренажери
Основні характеристики:
- Висота: 218 см
- Ширина: 116 см
- Довжина: 97 см
- Розміри основи: 136,5 х 146 см
- Профіль: 50 х 50 мм
- Стрижневі розміри: 17 х 106 см
- Відстань між отворами: кожні 6 см
- Відстань від підлоги до першого отвору: 47,5 см
- Відстань від підлоги до останнього отвору: 185,5 см
- Максимальна вантажність: 300 кг
- Вага: 67 кг
- 2 штифта для навантаження: довжина 20 см; діаметр 25 мм
- Матеріал: сталь
- Колір: графіт
- Поверхня: з порошковим покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| М'язи, що тренуються | Сідниці, Руки, Плечі, Груди, Ноги |
| Види вправ | Розгинання рук, Згинання рук, Грудний жим, Розгинання ніг, Згинання ніг |
| Вага | 67 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 116 см |
| Висота | 218 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Силова рама |
| Матеріал | Сталь із порошковим покриттям |
| Тип | Силова станція |
| Розмір | 218x116x97 см |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=i7mtrtKS2Cg |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
- Ціна: 24 300 ₴


