Топ
-13%










Силова рама Hop-Sport 1014 Силові тренажери
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силова рама Hop-Sport 1014 Силові тренажери
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Гарантія: 24 міс
- Вага брутто: 36 кг
- Конструкція: сталь із порошковим покриттям
- Розміри основи: 123х103 см
- Розміри упакування: коробка 1/2- 117х23х20
- Розміри упакування: коробка 2/2 - 113х31х14
- Загальна висота: 219 см
- Внутрішній розмір конструкції: 97 см
- Зовнішній розмір конструкції: 107 см
- Розмір страхувальних гачків: 33 см
- Металеві профілі: 5 см
- Регулювання поручнів і стійок: 12 рівнів
- Навантаження: 300 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| М'язи, що тренуються | Сідниці, Руки, Плечі, Груди, Спина, Ноги, Прес |
| Види вправ | Розгинання рук, Згинання рук, Розгинання ніг, Згинання ніг, Скручування на прес |
| Вага | 36 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 123 см |
| Висота | 219 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Підлогові |
| Тип | Силова станція |
| Тип | Силова станція |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=z6Toyp3hJ_Q |
| Розміри | 219x123x103 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
- Ціна: 15 700 ₴

