-13%










Треп-гриф олімпійський 50 мм Hop-Sport 143
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Треп-гриф олімпійський 50 мм Hop-Sport 143
Основні характеристики:
- Загальна довжина: 143 см
- Висота: 37 см
- Відстань між ручками: 71,5 см
- Внутрішня ширина: 68 см
- Довжина ручки: 27 см
- Довжина посадкової частини: 2 х 27,5 см.
- Довжина між блоками: 102 см
- Довжина пазів: 2 х 2,6 см
- Діаметр вантажної частини: 50 мм
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Гарантія: 60 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Динамічне навантаження | 250 кг |
| Замки | Пружинні |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | Треп-гриф |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 см |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Довжина | 143 см |
| Вид замку | Пружинний |
| Форма грифа | Шестикутна |
| Особливості | Стабілізатори в основі конструкції, фіксація дисків, стопори, гумові обмежувачі |
| Покриття | Хром |
| Гарантія | 60 місяців |
| Матеріал | Сталь |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=MlmrahHld5M |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Діаметр отвору | 51 мм |
| Тип призначення | Треп-гриф олімпійський 50 мм Hop-Sport 143 Гантелі, гирі, штанги та диски |
- Ціна: 6 500 ₴
