




Мат для акупунктури Hop-Sport C072 чорний із жовтим
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Колір: чорний із жовтим
- Розміри 70 х 41 х 2,5 см (ДхШхВ)
- Товщина мата: 2 см
- Вага: 455 г
- Кількість кругів із шипами: 230
- Кількість точок тиску (шипів) на розетці: 27
- Кількість точок тиску на весь мат: 6210
- Матеріал: 100% бавовна, АБС-пластик, губка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Вага | 455 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Призначення | Для тіла, Для ніг, для рук, обличчя, для шиї та плечей, для спини |
| Тип | Мат для акупунктури |
| Тип | Масажний |
| Розміри | 70x41x2,5 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип масажера | Масажний килимок |
| Тип масажу | Акупунктурний |
| Тип призначення | Мат для акупунктури Hop-Sport C072 Масажні доріжки та килимки |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Основні атрибути | |
| Товщина | 2.5 мм |
- Ціна: 1 150 ₴
