Топ
-15%










Силова рама для кросфіту Sport Качай Залізо Стійки, лавки для жиму і присідань
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Силова рама для кросфіту Sport Качай Залізо
Технічні параметри:
- Висота – 215 см (на замовлення виготовимо бажану висоту)
- Довжина (глибина) нижня нога - 150 см
- Ширина по рамі – 120 см.
- Ширина між стійками 100 см
- Довжина труби для т-грифу 28 см
- Діаметр брусів – 42 мм
- Ширина брусів – 50 см
- Максимальна вага користувача з вагою – 300 кг.
- Максимальна вага навантаження – до 300 кг.
- Ручки на поперечині з накаткою, діаметром 33 мм.
- Виготовлена із профілю 80х60 мм
- Товщина металу – 3 мм.
- Покриття металу – полімерна порошкова фарба.
- Колір – чорний, білий; Колір на замовлення уточнюйте
- Турник на багато хватів, страхувальні петлі регульовані в середині рами та попереду, по сторонах кріплення для резинок верх-низ, попереду кріплення для каната, бруси регульовані по висоті як в середині так і із зовнішнього боку рами
- Вага – 80 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| М'язи, що тренуються | Руки, Груди, Спина, Прес, Плечі |
| Вага | 80 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стійок | 215 см |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Покриття стійки | Порошкова фарба |
| Макс. навантаження на стійки | 300 кг |
| Клас | Професійна |
| Матеріал стійки | Сталь |
| Тип призначення | Силова рама для кросфіту Sport Качай Залізо Стійки, лави для жиму та присідань |
- Ціна: 55 000 ₴

