ПРОФ
-12%










Лавка для преса регульована Профсерія Тренажери для преса, гіперекстензії
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Лавка для преса регульована Профсерія
Характеристики лавки:
- Регульований нахил
- Регулюється пружинним фіксатором.
- Стандартний колір оббивки: чорний
- Стандартний колір фарбування: чорний
- Кут нахилу, висота, довжина лавочки, колір оббивки, фарбування і т. п. параметри можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага лавки: 45 кг
- Матеріал: Труба профільна 80*60*3; 60*60*3 мм


| Основні | |
|---|---|
| Тип | Лава для преса |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Система навантаження | Власна вага |
| Конструкція | Цілісна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Професійне |
| Вага | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лавки | Для преса |
| Максимальне навантаження | 300кг |
| Основний колір | Чорний |
| Бренд | KZ |
| Клас | Для дому, Професійні |
| Тип призначення | Лава для преса регульована Профсерія Тренажери для преса, гіперексенція |
- Ціна: 15 000 ₴




