ПРОФ
-10%






Лавка для преса Римський стілець Профсерія Тренажери для преса, гіперекстензії
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Лавка для преса Римський стілець Профсерія
Характеристики тренажера:
- Розміри: Д*Ш*В: 120*50*70 см
- На цьому тренажері стопи, що тренується, фіксуються спеціальними м'якими валиками, які мають регулювання по висоті, підлаштовуючись під зростання будь-якого користувача.
- Тренажер має зручну та надійну конструкцію, яка створена з урахуванням особливості проведення спеціалізованих занять.
- Основний конструктив тренажера виготовлений з профільних труб 80х60х3мм
- Максимальне навантаження 250 кг.
- Вага тренажера: 40 кг

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лава для преса |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Система навантаження | Власна вага |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лавки | Для преса |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Бренд | KZ |
| Клас | Професійні |
| Тип призначення | Лава для преса Римський стілець Профсерія Тренажери для преса, гіперексенція |
- Ціна: 10 000 ₴

