-8%








Силова рама Sport Качай Залізо Стійки, лавки для жиму і присідань
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Силова рама Sport Качай Залізо
Технічні параметри:
- Висота - 235 см (на замовлення виготовимо бажану висоту)
- Довжина – 150 см
- Ширина по рамі - 120 см
- Загальна ширина -160 см
- Максимальна вага користувача з вагою - 150 кг
- Максимальна вага навантаження – до 300 кг.
- Обгумовані ручки на перекладині, діаметром 33 мм.
- 8 позицій положення грифа
- 4 місця для зберігання млинців
- Діаметр навісних штирів - 50 мм
- Виготовлена із профілю 80х60 мм
- Товщина металу – 3 мм.
- Покриття металу – порошкова полімерна фарба
- Колір – чорний, білий; Колір на замовлення уточнюйте
- Матеріал посадочних місць - нержавіюча сталь
- Вага – 70 кг

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 70 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Система навантаження | Вільний вага |
| М'язи, що тренуються | Руки, Груди, Спина, Прес |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 212 см |
| Ширина | 120 см |
| Довжина | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стійок | 235 см |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Покриття стійки | Порошкова фарба |
| Макс. навантаження на стійки | 300 кг |
| Клас | Професійна |
| Матеріал стійки | Сталь |
| Тип призначення | Силова рама Sport Качай Залізо Стійки, лави для жиму та присідань |
- Ціна: 55 000 ₴

