Топ
-13%










Підлогова стійка Турнік з упорами для віджимання KZ-017 Спортивні стінки і турніки для дому розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Підлогова стійка Турнік з упорами для віджимання KZ-017
Характеристики:
- Розміри: 1720-2800x1270 мм
- Профіль 40x40x2 мм і 35x35x2 мм
- Регулювання висоти в діапазоні 80 см
- Трубчастий стрижень шириною 1200 мм
- Додаткові ручки для віджимання
- Можливість загвинчування на підлогу
- Виготовлена з високоякісної сталі
- Порошкове фарбування
- Обмеження по загальному навантаженні: 150 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Спорткомплекс |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Підлогова |
| Вага | 25 кг |
| Колір | Сірий |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 127 см |
| Висота | 280 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Червоний, Сірий |
| Бренд | Качай Залізо |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Довжина | 82 см |
| Тип призначення | Підлогова стійка Турнік з упорами для віджимання KZ-017 Спортивні стінки та турніки для дому розбірна |
- Ціна: 4 200 ₴


