ПРОФ
-7%








Силова рама повзункова Качай Залізо Стійки, лавки для жиму і присідань
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Силова рама повзункова Качай Залізо
Технічні параметри:
- Відстань між стійками: 120 см
- Д*Ш*В: 135*120*212 см
- Страхові упори регулюються по висоті в діапазоні: 25-185 см від рівня підлоги, з кроком 5 см
- Повзунки-тримачі регулюються за висотою в діапазоні: 25-185 см
- У базову комплектацію силової рами входить турнік, розташований вгорі силової рами, і 4 гака-тримача, виконаних по "кросфітовській" схемі, що дозволяє легко змінювати стартову висоту, і використовувати силову раму відразу двом атлетам
- Стандартний колір фарбування: сірий; чорний
- Ширина, глибина, висота Силової рами, її вага, колір фарбування тощо. параметри – можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага рами: 90 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 90 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 212 см |
| Ширина | 120 см |
| Довжина | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стійок | 212 см |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Покриття стійки | Порошкова фарба |
| Макс. навантаження на стійки | 350 кг |
| Клас | Полупроф, Професійна |
| Матеріал стійки | Сталь |
| Тип призначення | Силова рама повзункова Качай Залізо Стійки, лави для жиму та присідань |
- Ціна: 21 000 ₴

