ПРОФ
-7%










Лавка для преса регульована 20-40 градусів ПРОФ Тренажери для преса, гіперекстензії
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Лавка для преса регульована 20-40 градусів ПРОФ
Характеристики лавки:
- Д*Ш*В: 120-170*45*45-100 см
- Регульований нахил - 20-40 градусів
- Стандартний колір оббивки: чорний; червоний
- Стандартний колір фарбування: чорний, сірий
- Кут нахилу, висота, довжина лавочки, колір оббивки, фарбування і т. п. параметри можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага лавки: 21 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2: 50*50*2 мм


| Основні | |
|---|---|
| Вага | 21 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лава для преса |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Система навантаження | Власна вага |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 45 см |
| Довжина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лавки | Для преса |
| Максимальне навантаження | 300кг |
| Основний колір | Чорний |
| Бренд | KZ |
| Клас | Для дому, Професійні |
| Тип призначення | Лава для преса регульована 20-40 градусів ПРОФ Тренажери для преса, гіперексенція |
- Ціна: 6 450 ₴




