Топ
-13%










Комплект захисного покриття мат-пазл 1.2 см 60х60 см 6 частин Спортивні покриття
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Комплект захисного покриття мат-пазл 1.2 см 60х60 см 6 частин
6 листів товщиною 1.2 см
Переваги:
- 6 пазлів + краї
- Легко розширити, розрізати та встановити
- Товщина 1,2 см, нешкідлива для довкілля, нетоксична піна EVA
- Ідеально підходить як підлогове покриття, фітнес-зали та обладнання.
- Легкі, звукопоглинаючі та амортизуючі,
- Теплоізоляція, водонепроникність та простота очищення
- Висока якість, довговічність, безпека та надійність
Основні характеристики:
- Колір: чорний
- Товщина: 1,2 см
- Загальний розмір: 120 х 180 см
- Кількість частин: 6
- Розмір однієї частини: 61,5 х 61,5 см
Килимок для підлоги Мат-пазл ідеально підходить для:
- Домашній спортзал
- Фітнес зал
- Аеробіка
- Йога
- Пілатес
- Crossfit (Кросфіт)
- Краї басейну
- Гараж
- Спальний килимок для кемпінгу
- Дитячий майданчик


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Універсальний |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Призначення покриття | Універсальне |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Чорний |
| Бренд | Качай Залізо |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Покриття | Резина |
| Тип призначення | Комплект захисного покриття з гуми мат-пазл 1.2 см 60х60 см 6 частин Спортивні покриття |
- Ціна: 800 ₴




