Топ








Гриф треп шестикутний навантаження до 250 кг Профсерія Гантелі, гирі, штанги та диски цинкований/воронований
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Гриф треп шестикутний навантаження до 250 кг цинкований/воронований
Характеристики:
- Стакани обертаються, з антикорозійним покриттям - цинкований / воронований
- Вага: 20 кг
- Довжина: 193 см
- Діаметр втулки для блінів: 50 мм (5 см)
- Діаметр хвата: 34 мм (28 мм на замовлення)
- Довжина навісної зони для блінів (з кожного боку): 390 мм
- Відстань між «ручками»: 700 мм
- Ширина максимальна: 770 мм.
- Висота над рівнем підлоги: 250 мм;
- Обмеження робочого навантаження: до 250 кг


| Основні | |
|---|---|
| Вага | 25 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриф штанги |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Тип грифа | Треп-гриф |
| Стан | Новий |
| Динамічне навантаження | 450 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. навантаження на гриф | 250 кг |
| Довжина зони хвата | 70 см |
| Вага грифа | 20 кг |
| Основний колір | Чорний, Срібло |
| Бренд | Качай Залізо |
| Форма грифа | Олімпійський, з паралельним хватом |
| Довжина грифа | 193 см |
| Клас | Професійні |
| Довжина навісний зони | 39 см |
| Покриття грифа | Вороненный |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Тип призначення | Гриф-треп шестикутне навантаження до 250 кг Профсерія Гантелі, гірі, штанги та диски оцинкований/воронений |
- Ціна: 8 250 ₴
