Новинка










Багатофункціональна силова рама Magnus-1000 Стійки, лавки для жиму і присідань Багаторівневі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Багатофункціональна силова рама Magnus-1000
Технічні параметри:
- Висота: 216 см
- Ширина: 113 см
- Довжина: 152 см
- Профіль: 50 х 50 мм
- Стрижневі розміри: 25 х 140 см
- Відстань між отворами: кожні 10 см
- Відстань від підлоги до першого отвору: 48 см
- Відстань від підлоги до останнього отвору: 170 см
- Максимальна вантажопідйомність: 350 кг
- Вага: 46 кг
- 2 штифта для навантаження: довжина 18 см; діаметр 25 мм
- Матеріал: сталь
- Колір: чорно / червоний
- Поверхня: з порошковим покриттям



| Основні | |
|---|---|
| Вага | 28 кг |
| Виробник | Magnus |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Максимальне навантаження | 300 |
| Конструкція | Розбірна |
| Тип | Стійка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стійок | 179 см |
| Ширина | 107 см |
| Основний колір | Червоний, Чорний |
| Довжина | 110 см |
| Покриття стійки | Фарба |
| Бренд | Magnus ABARQS |
| Макс. навантаження на стійки | 300 кг |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Матеріал стійки | Сталь |
| Тип призначення | Стійки під штангу Magnus-500 Стійки, лави для жиму і присідань Багаторівневі |
- Ціна: 15 180 ₴

