-4%










Лавка для преса регульована 20-40 градусів Тренажери для преса, гіперекстензії
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Лавка для преса регульована 20-40 градусів
Характеристики лавки:
- Розміри: Д*Ш*В: 127*48*87 см;
- Кут нахилу регулюється пружинним фіксатором - від 20 до 40 градусів від горизонталі
- Стандартний колір оббивки: чорний
- Стандартний колір фарбування: чорний
- Кут нахилу, висота, довжина лавочки, колір оббивки, фарбування і т. п. параметри можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага лавки: 15 кг
- Матеріал: Труба профільна 50*50*2; 40*40*2



| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лава для преса |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Система навантаження | Власна вага |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лавки | Для преса |
| Висота | 87 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Ширина | 48 |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 127 |
| Бренд | KZ |
| Клас | Для дому |
| Тип призначення | Лава для преса регульована 20-40 градусів Тренажери для преса, гіперекстензії |
- Ціна: 3 500 ₴


