ПРОФ
-5%










Лавка для жиму універсальна Стандарт Олімпійський Стійки, лавки для жиму і присідань Професійна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Лавка для жиму універсальна Стандарт Олімпійський Професійна
Характеристики лавки:
- Відстань між стійками: 120 см
- Висота штирів над рівнем підлоги: 90; 105; 120 см
- Висота спинки над рівнем підлоги: 45 см (в горизонтальному положенні)
- Кут спинки: від 0 до +85 градусів (8 положень)
- Розміри Д*Ш*В: 120*121*140 см
- Стандартний колір оббивки: чорний
- Стандартний колір фарбування: чорний; сірий
- Відстань між стійками, їх висота, довжина лавочки, колір оббивки, фарбування і т. п. параметри можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага лавки: 42 кг
- Максимальне навантаження: 400 кг
- Спеціальна жорстка конструкція виключає люфт конструкції при піднятій спинки – таким чином при жимі під кутом ви отримуєте реально жорстку опору, яка не хитається з боку в бік.
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2
Також можлива установка додаткового обладнання для Лавочки «Стандарт Олімпійський зі страховкою»:
– страхувальні упори для жиму (з регульованою висотою)
– парта Скотта в нижній частині лавки (з регульованою висотою)



| Основні | |
|---|---|
| Вага | 42 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лавки | Універсальна, Для жиму, Зі стійками |
| Висота | 45 |
| Висота стійок | 140 |
| Ширина | 121 |
| Основний колір | Чорний, Білий |
| Регулювання спинки | Так |
| Довжина | 120 |
| Бренд | Качай Залізо |
| Макс. навантаження на стійки | 300 |
| Клас | Професійні |
| Регулювання стійок | Так |
| Ширина стійок | 120 см |
| Профіль металу | 60 на 60 мм |
| Оббивка | кожвініл |
| Тип призначення | Лава для жиму універсальна Стандарт Олімпійський Стійки, лави для жиму і присідань Професійна |
- Ціна: 12 000 ₴
