-13%










Ручка для тяги в низ 42 см Zelart 9630
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика:
- Матеріал: сталь.
- Покриття: полівінілхлорид (PVC).
- Розмір: 42х13х1 см.
- Призначення: для виконання тягових вправ на блоковому тренажері.
- Ручка виготовлена зі сталі та покрита полівінілхлоридом.
- Для кріплення до троса блокового тренажера в ручці передбачена вушка. До неї можна причепити карабін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручка для тяги |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Прогумовані ручки |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Ручка для тяги в низ 42 см Zelart 9630 Комплектуючі та аксесуари для тренажерів |
- Ціна: 1 200 ₴





