Топ
-17%








Диск на гриф 25 кг з діаметром 25 мм Гантелі, гирі, штанги і диски граниліт пофарбований
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Конкурентна ціна
Безпроблемне повернення або обмін
Доставка по доступній ціні
Диск на гриф 25 кг з діаметром 25 мм пофарбований
Характеристика диска
- Вага - 25 кг
- Загальний діаметр - 40 см.
- Товщина - 9 см.
- Посадкове отвір 26 мм.
- В наявності диски під гриф діаметром 25,28,30,50 мм.
- Диски для штанг з матеріалу граниліт.
- В отворі диска встановлена втулка, товщина стінок 2 мм
- По всьому периметру диска металева арматура для більш міцної і довговічної служби.
Всі диски виготовлені за однією з найновіших, запатентованих технологій, яка є найміцнішою в своєму роді. Наша продукція приємно здивує вас якістю виробу, фарбування і невисокою вартістю.

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 25 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Млинці |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина диска | 90 мм |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Основний колір | Чорний |
| Покриття дисків | Фарба |
| Матеріал дисків | Граніліт |
| Кількість в комплекті | Один диск |
| Бренд | Качай Залізо |
| Особливість дисків | Нержавіюча втулка в отворі |
| Зовнішній діаметр дисків | 40 см |
| Клас | Для дому |
| Вага диска | 25 кг |
| Тип призначення | Диск на гриф 25 кг c діаметром 25 мм Гантелі, гирі, штанги та диски граніліт пофарбований |
- Ціна: 750 ₴

